У місті пройшло передноворічне свято для дітей з малозабезпечених сімей
11 грудня 2014 18:12 Суспільство
У місті пройшло передноворічне свято для дітей з малозабезпечених сімей Свято для дітей з малозабезпечених сімей «Зимові чудеса» пройшло сьогодні, 11 грудня, у Харківському професійному ліцеї будівництва та соціальної реабілітації.

Концертну і розважальну програму підготували волонтери Єврейського культурного центру «Бейт Дан». Перед початком концерту аніматори провели з дітьми розвиваючі ігри та майстер-класи. Дітей захопили конкурсами, естафетами, а також вчили їх танцювати.

Концертну програму свята склали музичні номери, з якими виступили гурти «BRAVA», «Idea» і «Нові люди». Після концерту дітей чекало чаювання з 22-кілограмовим тортом і солодкими пиріжками.

«Ми зібрали 150 хлопчиків і дівчаток із неблагополучних сімей, а також тих, хто був залишений батьками, щоб подарувати їм веселе свято з піснями, танцями, подарунками та чаюванням. Я твердо переконана, що чужих дітей не буває, а допомагати тим, хто цього потребує, - це громадянський обов'язок кожного. Дуже хочеться, щоб після цього заходу в серцях цих дітей засвітилася надія. Щоб вони зрозуміли, що в світі є небайдужі люди, люди, які готові підтримувати, радувати і допомагати», - зазначила організатор заходу Алла Магас.

На цьому «зимові чудеса» не закінчилися: кожному гостю свята організатори вручили запрошення на циркову програму фестивалю дитячих циркових студій «Цирк ІІІ тисячоліття», сувеніри, які своїми руками зробили їх однолітки з «Станції юних техніків» і гуртків «Образотворче мистецтво» і «Технічний дизайн», а також солодкі подарунки.

Організатори дитячого свята - Харківський благодійний фонд «Благо» та дитячий центр «Компас» за підтримки Харківської міської ради, «СНІД Фонд Схід-Захід» (AFEW), волонтерських організацій.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини