У місті пройде виставка петриківського розпису, створеного харків'янами
30 січня 2015 12:32 Культура
У місті пройде виставка петриківського розпису, створеного харків'янами Виставка декоративного розпису «Петриківка, народжена в Харкові» пройде з 3 лютого до 10 березня в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва.

Як повідомили організатори виставки, один з найдавніших видів народного мистецтва - петриківський декоративний розпис - уже давно вийшов за межі Дніпропетровської області, де він зародився і розвивався як мистецтво мальованого будинку. Завдяки натхненній роботі майстрів Національної спілки майстрів народного мистецтва України - подружжя Тамари і Олександра Вакуленків, - цей вид мистецтва відроджується і на Харківщині.

На виставці будуть представлені творчі здобутки майстрів петриківського розпису Харкова і області. Свої роботи представлять більше 30 авторів. В експозиції можна побачити як орнаментальні і сюжетні композиції, так і твори декоративно-прикладного мистецтва.Під час роботи виставки пройде ряд майстер-класів з петриківського розпису.

Урочисте відкриття експозиції відбудеться 3 лютого, початок - о 16:00.

Відвідати виставку можна за адресою: вул. Пушкінська, 62 (виставковий зал 1-го поверху). Час роботи - з 10:00 до 17:30, вихідний - субота, неділя.

Довідка. У грудні 2013 року петриківський розпис включили в репрезентативний список нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини