У місті пройде фестиваль з інтелектуальних видів спорту для дітей
29 жовтня 2018 14:23 Спорт
У місті пройде фестиваль з інтелектуальних видів спорту для дітей Фестиваль з інтелектуальних видів спорту «Інтелліада» і чемпіонат України з гри го пройдуть 3-4 листопада в Харкові.

Так, 3 листопада всіх бажаючих запрошують взяти участь в «Інтелліаді». Діти та їхні батьки зможуть познайомитися з різними інтелектуальними видами спорту і пограти в них, отримати кваліфіковану пораду від майстрів спорту і записатися в зручний для них гурток.

На дитячому спортивно-інтелектуальному ярмарку будуть представлені обласні федерації шахів і шашок, міська федерація шашок го, клуб «Російські шахи», а також технічна студія «Винахідник», Харківський літературний музей та ін.

В рамках фестивалю також пройдуть конкурси з призами. Починаючи з 12:00 стартує система фішок («ідеї»). Суть конкурсу в тому, щоб діти збирали ці «ідеї» (рішення задач різної складності), а потім обмінювали їх на «винаходи» - призи.

Участь у фестивалі безкоштовна.

Початок заходу - об 11:00.

Місце проведення: готель «Мир», клуб «Золотий Лев» (пр. Науки, 27-а).

Крім того, 3 і 4 листопада на 2-му поверсі готелю «Мир» пройде чемпіонат України з гри го серед юнаків та юніорів віком від 5 до 20 років.

Для отримання додаткової інформації можна звертатися за телефоном: (093) 008-49-13 (Абросимов Євген Олегович).

Довідка. «Інтелліада» - це дитячий спортивно-інтелектуальний ярмарок, мета якого - познайомити батьків і дітей з провідними напрямками з розвитку дитячого інтелекту в Харкові і знайти для дитини нове захоплення.


Друкувати
Останні новини