У місті пройде фестиваль дитячої творчості і просвітництва
06 квітня 2018 16:04 Суспільство
У місті пройде фестиваль дитячої творчості і просвітництва Фестиваль творчої взаємодії та культурного просвітництва «Дитяча площАРТка №4» пройде з 11 по 18 квітня у Харкові.

Мета фестивалю - створення нових креативних просторів для творчої взаємодії без дискримінації через активізацію співпраці активістів, працівників освіти і культури, дітей та молоді.

Програма фестивалю включає до 15 заходів для дітей і дорослих, презентації та обговорення питань щодо поширення ідей гендерної рівності та прав людини. Зокрема, пройде виставка лабораторії неакадемічної творчості «Дитячі мрії - мистецтво майбутнього». Також запланований квест для школярів та журналістів, марафон «Крізь скляну стелю», «ЧитаЧАС» за участю успішних людей та художні майстер-класи.

У стартовій експозиції будуть представлені роботи дітей сімейного коворкінгу Центру гендерної культури, а також презентовано стенд «Гендерна рівність очима дітей» від Музею жіночої та гендерної історії. Щодня виставка буде наповнюватися новими експонатами, створеними у процесі майстер-класів. 

Теми дискусій - повага до особистості без нав'язування стереотипних ролей і значень того, що повинен робити хлопчик чи дівчинка, чоловік або жінка; пізнання світу як простору рівних можливостей та відкритого спілкування, у якому людина може вільно вибирати свій особистий і професійний шлях; гендерна рівність як основа ефективної взаємодії у суспільстві. 

10 квітня пройде прес-конференція організаторів фестивалю (вул. Мироносицька, 34), початок - о 13:00.

11 квітня відбудеться відкриття фестивалю в Школі магії театру Платформи театральних ініціатив (вул. Клочківська, 3), початок - о 13:00.

З більш детальною інформацією про фестиваль можна ознайомитися на його сторінці у соціальній мережі «Facebook».

Зазначимо, що фестиваль пройде у рамках проекту «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок і молоді», що фінансується Європейським Союзом. Захід відбудеться за підтримки Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту та Департаменту освіти Харківської міської ради. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини