У місті продовжують розробляти систему динамічних тарифів на проїзд
12 жовтня 2020 16:34 Інфраструктура
У місті продовжують розробляти систему динамічних тарифів на проїзд Система динамічних тарифів у харківському метрополітені буде розроблена і впроваджена виключно на основі наукових розрахунків.

Про це сьогодні, 12 жовтня, повідомив журналістам заступник міського голови з питань інфраструктури міста Євгеній Водовозов. 

«Нам довелося об’єднати зусилля Департаменту інфраструктури і Департаменту цифрової трансформації, оскільки для дослідження цього питання необхідні більш сучасні та дієві методи. Безпосередньому запровадженню динамічних тарифів передує проведення ґрунтовних розрахунків. Так, ми  вже попередньо домовилися з двома основними операторами мобільного зв’язку «Київстар» та «Vodafone», які мають надати нам математичну модель для підрахунку пасажиропотоку в місті. Зараз готується запит до бюджету. Коли матимемо на руках реальні розрахунки, будемо розробляти систему динамічних тарифів», – зазначив заступник мера. 

За словами Євгенія Водовозова, система динамічних тарифів передбачатиме знижки для постійних користувачів послугами метрополітену і запрацює вже наступного року.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини