У місті продовжують ремонтувати дитячі та спортивні майданчики
18 вересня 2020 13:21 Інфраструктура
У місті продовжують ремонтувати дитячі та спортивні майданчики Комунальні служби міста ремонтують дитячі та спортивні комплекси за заявками жителів.

Як повідомив начальник відділу з обслуговування дитячих і спортивних майданчиків КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» Артем Кравченко, виїжджати на ремонти бригадам підприємства доводиться щодня. В ході ремонту робочі замінюють аварійні елементи, фарбують гойдалки та ігрові комплекси, доукомплектовують майданчики новими ігровими формами.

За словами Артема Кравченка, у місті також проводяться роботи зі встановлення нових комплексів. Цього року комунальники встановили 70 спортивних і 179 дитячих майданчиків та відремонтували 3 357 елементів.

Один такий ремонт виконали на майданчику у дворі по пр. Льва Ландау, 6. На прохання місцевих мешканців та за розпорядженням Харківського міського голови Геннадія Кернеса комунальники оновили існуючий майданчик: замінили аварійні елементи, пофарбували всі його деталі та доповнили його новими ігровими формами.

«Цього року плануємо встановити ще 24 дитячих майданчики та відремонтувати 215 елементів. Сподіваюся, що встигнемо виконати план до кінця місяця»,  – сказав Артем Кравченко.

Крім того, у дворі упорядковують прибудинкову територію: тут повністю оновили освітлення, облаштують тротуарні доріжки.

Нагадаємо, з приводу ремонту дитячих і спортивних майданчиків жителі міста можуть звертатися до диспетчерської служби «15-62», у КП «Жилкомсервіс» та КП «ХРБП».

Друкувати
Останні новини