У місті продовжують приводити до ладу житловий фонд
20 липня 2021 11:49 ЖКГ
У місті продовжують приводити до ладу житловий фонд Ремонти під'їздів, заплановані на поточний рік, будуть виконані до кінця вересня.

Про це сьогодні, 20 липня, після робочої наради в Харківській міській раді повідомив заступник міського голови - директор Департаменту житлово-комунального господарства Семен Сирота.

Він нагадав, що всього цього року заплановано виконати ремонт 1400 під'їздів. Близько 480 з них вже відремонтовано, ще 519 під'їздів зараз ремонтують. Крім того, цього року вже відремонтували близько 390 вхідних груп, замінили 864 вікна, встановили 64 пандуси.

За словами директора департаменту, зараз також активно ведуться роботи з ремонту покрівель. Близько 200 покрівель вже відремонтували, ще 140 - знаходяться в роботі.

«На сьогодні ремонт покрівель по місту виконують близько 140 бригад. Крім того, ще близько 50 бригад займаються поточним утриманням покрівель (таких у нас понад 600). Працюємо над тим, щоб задовольнити запити всіх мешканців, які звернулися з приводу ремонтів», - повідомив Семен Сирота.

Також він підкреслив, що ремонт під'їздів у житлових будинках міста планують завершити до кінця вересня.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини