У місті боротимуться з несанкціонованим розклеюванням оголошень
12 листопада 2018 16:44 ЖКГ
У місті боротимуться з несанкціонованим розклеюванням оголошень Зміни до правил благоустрою території Харкова планують прийняти на майбутній сесії Харківської міської ради.

Про це сьогодні, 12 листопада, на засіданні постійної комісії з гуманітарних питань Харківської міськради повідомив директор Департаменту комунального господарства Олексій Богач.

За його словами, в Харкові планується впровадити нову технологію для боротьби з несанкціонованим розміщенням рекламних оголошень на стовпах і фасадах будівель, а саме: на телефон, вказаний в оголошенні, буде організований автодозвон. Таким чином, потенційний покупець не зможе зв'язатися з рекламодавцем. Як зазначив директор департаменту, така методика повинна демотивувати людей розклеювати рекламу в невідведених для цього місцях.

«Якщо порахувати обсяги і ресурси, які витрачаються на ліквідацію несанкціонованих оголошень і боротьбу з цим явищем - це колосальні цифри. Щодня 30-40 осіб прибирають ці оголошення. Стовпи КП «Міськсвітло» та КП «Міськелектротранс» приходять в непотрібний стан - оголошення зчищаються механічно, і з опор злітає фарба. Автодозвон на номер, вказаний в оголошенні, - це цілком цивілізований шлях, який використовують колектори, банки та інші. Такий метод дозволить значно заощадити ресурси міста в боротьбі за чистоту», - підкреслив Олексій Богач.

При цьому він зазначив, що перш ніж внести в базу автодозвону конкретний номер, його власника про це повідомлять.

«Буде складено акт, потім буде прийнято рішення адміністративної комісії, і тільки після цього телефон буде занесений до бази автодозвону на 45 днів. Якщо господар номера не хоче так довго чекати, він може з'явитися на комісію і заплатити штраф», - повідомив Олексій Богач.

За його словами, конкретний алгоритм дій відповідно до нових правил благоустрою, в разі їх прийняття, буде затверджений на засіданні виконавчого комітету.

Директор Департаменту комунального господарства нагадав, що для розміщення реклами в місті відведені спеціальні місця - дошки оголошень і бігборди.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини