У міськраді завершилася практика студентів-юристів
19 лютого 2016 13:51 Суспільство
У міськраді завершилася практика студентів-юристів У Харківській міській раді сьогодні, 19 лютого, завершилася практика першої групи студентів Національного юридичного університету ім.Ярослава Мудрого.

Секретар Харківської міськради Олександр Новак під час підведення підсумків практики зазначив, що даний захід в нашому місті проводиться в рамках договору, підписаного Харківським міським головою і ректором Національного юридичного університету. «Для нас ця практика дуже важлива. Держава перебуває в стадії реформ місцевого самоврядування, і ми маємо намір реалізовувати нові повноваження з новими силами і новими знаннями», - підкреслив Олександр Новак.

Протягом півтора місяця 16 студентів-четвертокурсників брали участь в роботі Юридичного департаменту міськради та юридичних відділів чотирьох провідних підприємств життєзабезпечення Харкова - КП «Харківводоканал», КП «Харківські теплові мережі», КП «Жилкомсервіс» та КП «Харківський метрополітен». Групи студентів проходили ротацію і встигли взяти участь в роботі юристів і міськради, і комунальних підприємств.

Керівництво Юридичного департаменту запропонувало студентам різні види робіт, які виконують штатні фахівці міськради, - підготовка документів, участь в судових засіданнях, робота зі зверненнями громадян тощо.

У свою чергу студенти, які брали участь в практиці, залишилися задоволені і висловили думку, що півтора місяці пішли на користь для професійного зростання майбутніх юристів. «Було складно, але цікаво. Одна справа - лекції, а інше - як свої знання застосувати в реальному житті. Так, звичайно, ми втомлювалися, але ми намагалися якомога більше отримати і встигнути дізнатися», - зазначив один з практикантів Богдан Гладких.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини