У міськраді відзначили меценатів з громадської організації «Альянс-Доброчинність»
27 серпня 2021 16:14 Суспільство
У міськраді відзначили меценатів з громадської організації «Альянс-Доброчинність» Прийом представників Міжнародної громадської організації «Альянс-Доброчинність», членами якої є представники малого та середнього бізнесу, відбувся сьогодні, 27 серпня, в Харківській міській раді.

Як повідомила заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан, ця організація вже не один рік надає допомогу сфері охорони здоров'я і соціально незахищеним харків'янам. А зараз організація особливу увагу приділяє підтримці медпрацівників та медустанов через пандемію коронавіруса.

Так, члени організації «Альянс-Доброчинність» надали допомогу медичним закладам міста Харкова, Харківської області та інших міст України, забезпечивши засобами індивідуального захисту власного виробництва на більш ніж 180 тис. грн. Також вони ремонтували хоспісне відділення дитячої лікарні №5 і пологовий будинок №2, придбали обладнання та постільну білизну для міських лікарень. Крім того, меценати на постійній основі надають допомогу дитячим будинкам, Харківському міському центру реінтеграції безпритульних осіб, КП «Центр поводження з тваринами» і адресну підтримку окремим жителям міста.

«Ми не можемо залишити без уваги вас - людей, які є душею бізнесу Харкова. Я бачу вас не вперше і точно знаю, що ви ніколи не забуваєте людей, які потребують допомоги. Це ваша життєва філософія, і ми дуже вдячні вам за те, що ви таким чином проявляєте свою громадянську позицію. Ваша допомога була дуже своєчасною. Хочеться побажати, щоб ви завжди були з нами, а ми - з вами», - зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

Найактивнішим членам громадської організації «Альянс-Доброчинність» віцемер вручила Подяки міського голови.

Своєю чергою президент організації Оксана Сліпченко подякувала головним лікарям ковідних лікарень міста Харкова, які були присутні на прийомі, і пообіцяла надавати посильну допомогу й надалі.

«Дякую медпрацівникам, які взяли на себе головний удар в боротьбі з коронавірусом. Ми як допомагали, так і будемо допомагати нашим лікарням: вже шиємо костюми, виготовляємо захисні щитки. Коли нам кажуть спасибі - це теж стимул, і хочеться робити ще більше. Ми будемо робити все можливе, щоб побороти ковід і зробити багато інших добрих справ», - повідомила Оксана Сліпченко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини