У міськраді відбувся святковий прийом
21 серпня 2021 13:35 Місто
У міськраді відбувся святковий прийом Прийом з нагоди Дня міста та Дня Незалежності України пройшов сьогодні, 21 серпня, у Харківській міській раді.

Захід провів секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

За вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Харкова колективу ДП «Завод імені В.О. Малишева», співробітникам Національного аерокосмічного університету «ХАІ», АТ «Турбоатом», представникам чорнобильського руху та ветеранам Афганістану, співробітникам правоохоронних органів, а також лікарям і педагогам вручили Почесні грамоти Харківської міської ради, Почесні грамоти виконавчого комітету та Подяки міського голови.

«Ви всі дуже любите Харків і вкладаєте душу в його розвиток, а для нас це дуже важливо. Найменше, що ми можемо зробити, - це нагородити вас вищими нагородами Харківської міської ради в знак поваги і подяки. З прийдешніми  святами. Я бажаю вам успіхів, міцного здоров'я і щастя. Разом ми продовжимо творити сучасну історію нашого улюбленого міста», - зазначив Ігор Терехов.

Нагадаємо, що з нагоди Дня міста та Дня Незалежності України 23-24 серпня у Харкові пройдуть церемонія покладання квітів на Меморіалі Слави, концерти на пл. Свободи, у сквері «Стрілка» та інші святкові заходи.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини