У міськраді відбувся прийом з нагоди Дня туризму
25 вересня 2014 14:25
У міськраді відбувся прийом з нагоди Дня туризму Прийом з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні пройшов сьогодні, 25 вересня, в Харківській міській раді.
У ньому взяли участь члени Туристичної ради при Харківському міському голові та представники Німецького товариства міжнародного співробітництва «GIZ». 

Заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва Олексій Понікаровський підкреслив, що туризм зараз є найбільш перспективним напрямком, який динамічно розвивається, в соціально-економічному розвитку міст, регіонів і країн, а Харків має значний туристичний потенціал. 

«Так, події, які ми переживаємо сьогодні в Україні, позначаються на інтенсивності розвитку туристичної сфери в нашій країні. Але, розвиваючи її навіть у цей непростий час, ми показуємо тим самим, як нам потрібні стабільність, мир і спокій. Щоб розкрити туристичний потенціал Харкова в повній мірі, ми створили Туристичну раду при Харківському міському голові, адже тільки об'єднавши наші зусилля, ми зможемо забезпечити туристичній галузі те гідне місце, яке вона повинна посідати в житті нашого міста. Ми тільки на початку шляху, але у нас вже є певні досягнення. Так, на наступному засіданні туристичної ради ми плануємо розглянути проект стратегії розвитку туризму в Харкові, яка допоможе нашому місту вивести цю галузь на новий якісний рівень», - зазначив Олексій Понікаровський. 

Також під час прийому відбулися онлайн-презентації представників сфери туризму міст-партнерів Кутаїсі (Грузія) і Варна (Болгарія), в ході яких обговорювалися сучасні тенденції розвитку туризму і можливості обміну досвідом. 

Довідка. Всесвітній день туризму заснований Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 році. Щорічно відзначається 27 вересня. В цей же день в Україні святкується День туризму, встановлений Указом Президента України в 1998 році.

Всесвітня туристська організація - головна міжнародна міжурядова організація у сфері подорожей і туризму, є виконавчим органом ООН та займається розвитком туризму, розробкою та впровадженням світової туристичної політики. 

У жовтні 1997 року Україна стала дійсним членом Всесвітньої туристської організації.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини