У міськраді пройшов семінар для депутатів та співробітників виконкому на тему земельних відносин
16 жовтня 2018 18:34 Місто
У міськраді пройшов семінар для депутатів та співробітників виконкому на тему земельних відносин Семінар-тренінг «Повноваження представницьких і виконавчих органів місцевого самоврядування в сфері земельних відносин та архітектури» пройшов сьогодні, 16 жовтня, в Харківській міській раді.

Захід організовано в рамках Комплексної програми розвитку місцевого самоврядування в м. Харкові на 2012-2020 роки. У ньому взяли участь секретар Харківської міської ради Олександр Новак, депутати і працівники виконавчих органів міської ради.

В ході семінару з доповідями виступили представники Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова і Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Зокрема, обговорювалися питання щодо видів документації із землеустрою, порядок їх розробки, погодження та затвердження, питання охорони пам'яток культурної спадщини тощо.

Також була розглянута тема повноважень органів місцевого самоврядування в сфері відчуження земельних ділянок для суспільних потреб. Як зазначив Олександр Новак, це дуже актуальне і важливе питання для представників виконавчого комітету в контексті міських програм, які реалізуються сьогодні в Харкові.

Прослухавши доповіді, учасники семінару мали можливість задати свої питання і отримати на них відповідь.

Друкувати
Останні новини