У міськраді пройшла зустріч з радником Держдепартаменту США Майклом Кізом
14 січня 2015 15:25 Міжнародне співробітництво
У міськраді пройшла зустріч з радником Держдепартаменту США Майклом Кізом Директор Департаменту міжнародного співробітництва Віктор Рудь сьогодні, 14 січня, провів зустріч зі старшим політичним радником Держдепартаменту США Майклом Кізом.

Також у зустрічі взяв участь керівник зовнішньополітичного напряму Політичного відділу Посольства США в Україні Крістофер Андерсон. Зустріч пройшла у Харківській міській раді.

Майкл Кіз повідомив, що сьогодні США цілком підтримують Україну в такий важкий для неї час. Він висловив співчуття у зв'язку з трагедією, що сталася у Волновасі та інших точках військового конфлікту на сході країни, в результаті яких загинули мирні жителі. Майкл Кіз також повідомив, що вчора у Вашингтоні ухвалили рішення виділити Україні допомогу в розмірі 1 млрд доларів США, і, за його словами, не виключена можливість видачі протягом року ще одного такого кредиту.

«США і Європейський Союз підтримують Україну. Ми розуміємо, наскільки важка фінансова ситуація в країні, і сподіваємося, що це позитивно вплине на МВФ, представники якого зараз знаходяться в Києві, і Україна отримає фінансову підтримку. Ми віримо в успіх сьогоднішнього уряду, в те, що Україна зможе подолати кризу, всі труднощі, і ми побачимо її країною, що розвивається і процвітає», - зазначив Майкл Кіз.

У свою чергу Віктор Рудь від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса подякував представникам США за візит і підкреслив, що політика міста - стійка і стабільна. Він зазначив, що Харків - українське місто і не приймає ніяких інших політичних настроїв. За його словами, зараз вся політика міської влади спрямована на розвиток міста і на підтримання в ньому миру і спокою.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини