У міськраді пройшла зустріч з Почесним консулом Республіки Албанія в Харкові
23 січня 2015 16:48 Міжнародне співробітництво
У міськраді пройшла зустріч з Почесним консулом Республіки Албанія в Харкові Зустріч заступника Харківського міського голови Ігоря Терехова з Почесним консулом Республіки Албанія в Харкові Шахіном Омаровим пройшла сьогодні, 23 січня, в міській раді.

Шахін Омаров зазначив, що поки в Україні немає офіційного дипломатичного представництва Албанії, і його головним завданням як почесного консула стане захист інтересів албанців, які проживають в українській державі.

Крім того, в планах діяльності почесного консульства - розвиток торгово-економічних відносин між двома країнами і встановлення дружніх взаємин між Харковом і столицею Албанії Тіраною.

«Харків - унікальне місто. Тут величезний науковий, економічний, промисловий, медичний потенціал. У нашого консульства попереду ще багато роботи і невирішених питань, але незабаром на прийомі в Тирані я запропоную розглянути питання розвитку дружніх відносин між Харковом і Тіраною як можливими містами-побратимами», - повідомив почесний консул.

Зазначимо, Шахін Омаров призначений Почесним консулом Республіки Албанія в місті Харкові за рішенням Міністерства закордонних справ Республіки Албанія. 15 січня 2015 року МЗС України вручило йому свою екзекватуру. Консульський округ, в межах якого Шахін Омаров виконує функції почесного консула, охоплює територію Харківської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької та Луганської областей.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини