У міськраді привітали працівників торгівлі
26 липня 2018 15:16 Місто
У міськраді привітали працівників торгівлі Святковий прийом з нагоди Дня працівників торгівлі пройшов сьогодні, 26 липня, в Харківській міській раді.

У заході взяли участь директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська, голова Харківської обласної профспілки працівників та підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг Алла Приседська, підприємці, продавці, заввиробництва ресторанів, шеф-кухарі, викладачі Харківського державного університету харчування та торгівлі.

Від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса всіх присутніх з професійним святом привітала директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська.

«Сьогодні підприємства торгівлі представляють розвинену інфраструктуру послуг, і саме вони вносять вагомий вклад в економіку нашого міста. Від професійної діяльності персоналу залежить, як складаються торгові відносини в Харкові. Я хочу подякувати вам за вашу нелегку, але благородну працю й побажати здоров'я, благополуччя і розвитку вашої професійної справі. І хочеться, щоб ви знали, що Харківський міський голова і міська рада завжди протягнуть вам руку допомоги у вирішенні складних питань», - підкреслила директор департаменту.

За вагомі трудові здобутки, високий професіоналізм та культуру обслуговування найкращим працівникам сфери торгівлі Вікторія Китайгородська вручила Почесні грамоти виконавчого комітету Харківської міської ради, Подяки міського голови та грамоти Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку.

У свою чергу від імені працівників торгівлі голова Харківської обласної профспілки працівників торгівлі Алла Приседська подякувала міській владі за підтримку і сприяння в роботі.

«Хочу подякувати керівництву міста за те, що протягом багатьох років міська рада гідно оцінює роботу нашої сфери. Галузь торгівлі представлена ​​в Харкові чудово, наше місто красиве, комфортне, європейське, ми його любимо і ми горді тим, що частинку праці кожного з нас видно на вулицях нашого рідного Харкова. Я хочу побажати всім задоволення від праці, якою ви займаєтеся», - звернулася до присутніх Алла Приседська.

Зазначимо, з повним списком нагороджених можна ознайомитися тут.

Довідка. День працівників торгівлі встановлено Указом Президента №427/95 від 5 червня 1995 року. Свято відзначається в Україні в останню неділю липня.

На сьогоднішній день харків'ян і гостей міста обслуговують 3,2 тис. підприємств торгівлі, 2,9 тис. підприємств ресторанного господарства, 55 ринків і торговельних майданчиків. Крім того, в місті функціонують 23 гіпермаркети, 205 супермаркетів і універсамів, 63 торгові центри з широким асортиментом продовольчих і непродовольчих товарів. Підприємства ресторанного господарства пропонують виїзні обслуговування, а також прийом замовлень і доставку обідів споживачеві. 130 ресторанів міста пропонують меню в національних традиціях країн світу.

Друкувати
Останні новини