У міському турнірі з шахів змагалися понад 100 вихованців клубів за місцем проживання
26 лютого 2015 17:32 Спорт
У міському турнірі з шахів змагалися понад 100 вихованців клубів за місцем проживання Міські змагання з шахів серед вихованців клубів за місцем проживання пройшли 25 лютого на базі клубу за місцем проживання «Вундеркінд» (пр. Гагаріна, 45).

Змагання проходили в рамках міської спартакіади «Юність» серед дітей та підлітків, які займаються в клубах за місцем проживання. У змаганнях взяли участь понад 100 дітей з усіх районів Харкова. У турнірі змагалися хлопчики і дівчатка, які займаються в клубах за місцем проживання або проживають на території відповідного району Харкова.

За підсумками змагань золоту медаль завоювала команда Московського району, срібну - команда Комінтернівського району, бронзову - Дзержинського. Переможці змагань були нагороджені дипломами, кубками та медалями управління з питань фізичної культури і спорту.

Як повідомили організатори, турнір проводився для масового залучення дітей та підлітків до систематичних занять фізичною культурою і спортом, виховання у них моральних і вольових якостей, формування здорового способу життя серед молодого покоління та виконання міської комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту.

Організатори змагань - управління з питань фізичної культури та спорту Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту, комунальне підприємство «Міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» та КП «Харківський міський комплексний центр клубів за місцем проживання».

Друкувати
Останні новини