У міському притулку для тварин пройшла екскурсія для депутатів міськради
12 березня 2021 09:27 Суспільство
У міському притулку для тварин пройшла екскурсія для депутатів міськради Про роботу КП «Центр поводження з тваринами» розповіли в ході екскурсії, проведеної для депутатів Харківської міської ради, а також представників громадських організацій.

Як повідомила директор КП «Центр поводження з тваринами» Юлія Цибулька, в центрі працюють 125 осіб, також підприємству допомагають волонтери. Завдяки волонтерському руху за останні два роки стався величезний прорив уперед. «У нас кожен день люди забирають по 5-6 тварин. Ті тварини, які знаходяться в зоні прилаштування, утримуються там безстроково, доки для них не знайдуться нові господарі. Ми до них по-справжньому прив'язуємося, вкладаємо в цих тварин багато сил, грошей і любові», - зазначила директор центру.

Як повідомили в міському притулку, за час роботи підприємства з 2012 року знайшли свій будинок понад 7000 безпритульних тварин. Всіх виловлених тварин після вакцинації, ветобробки та стерилізації переводять до притулку, де вони знаходяться безстроково, поки для кожного вихованця не знайдеться господар. Тварини отримують всю необхідну ветеринарну допомогу і нагляд. За 2020 рік у сім'ї було прилаштовано близько 2 тис. собак і 500 котів. Зараз в міському притулку чекають своїх господарів близько 600 котів і собак.

Як зазначив депутат міськради Ігор Пушкарьов, таке комунальне підприємство дуже необхідне великому місту. «Ми побачили досить пристойні умови, тварини знаходяться в хорошій формі. Скрізь чисто, є корм. Однозначно таке підприємство потрібно нашому місту», - підкреслив депутат міськради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини