У міській раді відкрили Школу помічника депутата
06 квітня 2017 18:36 Місто
У міській раді відкрили Школу помічника депутата Проект «Школа помічника депутата» стартував сьогодні, 6 квітня, у Харківській міській раді.

Проект являє собою серію безкоштовних майстер-класів і практикумів для молодих людей, яким цікава робота в органах місцевого самоврядування та депутатському корпусі. Всього для участі в школі зареєструвалося 80 молодих людей, яких протягом півтора місяця будуть навчати депутати, представники виконавчого комітету та громадських організацій.

Сьогодні, 6 квітня, перші лекції учасникам проекту прочитали секретар Харківської міської ради Олександр Новак, Почесний громадянин міста Харкова, депутат міської ради Ігор Вировець, заступник керуючого справами виконавчого комітету - начальник Служби персоналу міської ради Алла Прокудіна.

Олександр Новак розповів слухачам школи про законодавчу базу, яка регулює діяльність органів місцевого самоврядування, про структуру міської ради й про виборчу систему.

«Я хочу подякувати вам, учасникам, Молодіжній раді при Харківському міському голові за організацію такого проекту. Для нас важливі діалог з молоддю, студентами, реалізація спільних проектів, щоб наше місто продовжувало розвиватися й процвітати», - зазначив Олександр Новак.

Попереду у учасників проекту ще низка лекцій про діяльність департаментів та управлінь міської ради. Також вони дізнаються про те, як вести документацію депутата, прийом громадян, зустрінуться з представниками райадміністрацій і пройдуть кілька тренінгів, у тому числі з ораторської майстерності та культури спілкування помічника депутата з громадянами.

На завершення проекту 20 кращих слухачів школи зможуть взяти участь у конкурсному відборі на місце помічника депутата на громадських засадах.

Друкувати
Останні новини