У міській раді привітали представників судової системи
16 грудня 2021 13:56 Місто
У міській раді привітали представників судової системи Прийом з нагоди Дня працівників суду та Дня працівника державної виконавчої служби відбувся сьогодні, 16 грудня, у Харківській міській раді.

З професійними святами працівників судової системи привітав Харківський міський голова Ігор Терехов.

Він вручив їм Почесні грамоти виконавчого комітету міської ради та Подяки міського голови.

«Харків вважається юридичною столицею. Багато юристів, суддів, адвокатів, правоохоронців, працівників виконавчої служби пройшли тут навчання та підвищили кваліфікацію. Харківська юридична школа – наша гордість, і ми продовжимо гідно нести це звання і робити все, щоб вона розвивалася. Бажаю вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя та завжди залишатися об'єктивними», - зазначив міський голова.

Довідка. День працівників суду відзначають в Україні 15 грудня. Саме цього дня у 1917 році в Українській Народній Республіці було створено найвищий судовий орган – Генеральний суд. Свято започатковано указом Президента України у грудні 2000 року. День працівника державної виконавчої служби – національне професійне свято працівників державної виконавчої служби. Встановлено указом Президента України у 2009 році, святкується щороку 17 грудня.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини