У міській раді привітали працівників ЗМІ
20 листопада 2020 13:30 Місто
У міській раді привітали працівників ЗМІ Прийом з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку пройшов сьогодні, 20 листопада, у Харківській міській раді.

Представників ЗМІ з професійним святом привітав перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

«Сьогодні в міськраді ви - в центрі події, хоча зазвичай працюєте за спинками стільців. Ви багато працюєте, висвітлюючи події в місті та країні. Не завжди приходите до нас з хорошими новинами, критикуєте нас, і це чудово, тому що даєте імпульс до розвитку влади, міста Харкова та суспільства у цілому. Дякую за критику і хороші новини. Нехай у нас завжди складається конструктивна співпраця, щоб ми могли чесно дивитися один одному в очі, тому що від того, наскільки об'єктивно ви будете висвітлювати те, що відбувається, залежить обстановка в суспільстві», - сказав Ігор Терехов.

Перший віце-мер вручив Подяки міського голови журналістам, операторам і випускаючим редакторам «ЕспрессоTV», «Simon», «Наш», «Харьковские известия», «Р1», «24 Канал», «Надзвичайні новини», «Право-А/ТВК». 

«Для нас головне, щоб ми разом йшли вперед і розвивали наше місто. Велике спасибі за вашу нелегку працю без вихідних. Міцного здоров'я, щастя, благополуччя і творчих успіхів», - сказав Ігор Терехов.

З повним списком нагороджених можна ознайомитися тут.

Зазначимо, що День працівників радіо, телебачення та зв'язку відзначається в Україні щорічно 16 листопада, починаючи з 1994 року. Саме 16 листопада 1924 року в Харкові відбувся перший в Україні радіо-ефір невеликого концерту.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини