У міській раді нагородили працівників житлово-комунального господарства
12 березня 2020 16:32 ЖКГ
У міській раді нагородили працівників житлово-комунального господарства Прийом з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення пройшов сьогодні, 12 березня, у Харківській міській раді.

З прийдешнім професійним святом представників сфери привітали заступник Харківського міського голови з питань житлово-комунального господарства Андрій Руденко та директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков.

Андрій Руденко подякував співробітникам комунальних підприємств за роботу від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

«Ми кожен день зустрічаємося з вами на ділянках - у дворах, будинках, підвалах. Іноді багато хто не помічає нашої щоденної роботи, але вона потрібна буквально як повітря. Велике спасибі за вашу працю. Без вас не було б такого Харкова, яким ми його знаємо і любимо. Всього вам самого найкращого. Бажаю міцного здоров'я і радості вашим родинам. Успіхів і добробуту вам і вашим близьким! Низький уклін за все, що ви робите для рідного міста», - сказав Андрій Руденко.

Андрій Руденко та Роман Нехорошков вручили представникам комунальних підприємств Почесні грамоти Харківської міської ради та виконавчого комітету, Подяки міського голови та грамоти Департаменту житлового господарства. Серед нагороджених - дворові робітники, водії, слюсарі, механіки, інженери, бухгалтери - співробітники комунальних підприємств «Жилкомсервіс», «Комплекс з вивезення побутових відходів», «Харківспецбуд», «Харківблагоустрій», «Центр поводження з тваринами», «Інженерні мережі», «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» та ін.

Роман Нехорошков зазначив, що Харків лідирує в сфері благоустрою і реформуванні житлово-комунального господарства. У місті зміцнюють матеріально-технічну базу підприємств, підтримують молодих фахівців, вводять пільги для робітників на оплату комунальних послуг.

«Галузь, в якій ми працюємо, має найважливіше значення для міста і життєзабезпечення держави. Цілорічно, незалежно від погоди і часу доби, житловики, комунальники оперативно реагують на аварійні ситуації і приходять на допомогу жителям міста. Цим оцінюється наша робота. Дякую за самовіддану працю, в яку ви вкладаєте здоров'я, сили, енергію, і відповідальне ставлення до справи. Гарного настрою і ще раз зі святом!» - сказав директор департаменту.

З повним списком нагороджених можна ознайомитися тут.

Також в міськраді нагородили працівників комунальних підприємств - «Харківводоканал», «Харківські теплові мережі», «Харківзеленбуд» та ін. Повний список нагороджених можна подивитися тут.

Зазначимо, що День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення відзначається в Україні щорічно в третю неділю березня.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини