У медуніверситеті пройшов День першокурсника
31 серпня 2015 12:51 Освіта
У медуніверситеті пройшов День першокурсника Посвячення майбутніх лікарів у студенти пройшло сьогодні, 31 серпня, в Харківському національному медичному університеті.

Цього року в університеті навчатиметься понад 800 першокурсників. З початком навчання їх привітали ректор вишу Володимир Лісовий, заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан, директор Департаменту охорони здоров'я Юрій Сороколат, педагоги учбового закладу.

Володимир Лісовий привітав усіх з 210-річчям Харківської вищої медичної школи, офіційним представником якої є медичний університет. Він зазначив, що студентам, які вступили до одного з кращих і найстаріших вишів країни, доведеться багато працювати над собою.

«Хочу націлити вас на насичену роботу. Ви обрали професію медика за покликом душі. У нас немає заочного, вечірнього навчання. Ви будете вчитися з дев'ятої ранку до п'ятої вечора. Попереду у вас роки насиченого навчання, інтернатури і робота, які вимагають повної віддачі», - звернувся до студентів Володимир Лісовий.

У свою чергу Світлана Горбунова-Рубан підкреслила, що головне сьогодні в професії лікаря - постійно зростати, вивчати нові методики і переймати кращий досвід у медичній сфері. Вона побажала першокурсникам стати справжніми лікарями, які співпереживають своїм пацієнтам. Заступник міського голови зазначила, що якщо в майбутньому людина зупинить їх на вулиці і подякує за збережене здоров'я, - значить, можна вважати, що вони відбулися як люди і як професіонали.

Перед студентами також виступили декани факультетів. Після привітальних слів першокурсники надягли білі халати і проголосили клятву студентів медичного університету.

Завершилася посвята святковим концертом.

Довідка. Харківський національний медичний університет заснований в 1805 році. Викладання в ХНМУ здійснюється на семи факультетах і 70 кафедрах. Науково-педагогічний склад університету налічує понад 900 чоловік. У ХНМУ навчаються понад 7 тис. студентів, інтернів, магістрів, клінічних ординаторів, аспірантів і докторантів, серед яких понад 3 тис. іноземних громадян з 72 країн світу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини