У масовому суботнику в Харкові взяли участь майже 6,5 тисячі людей
16 березня 2015 18:10 ЖКГ
У масовому суботнику в Харкові взяли участь майже 6,5 тисячі людей Масовий суботник пройшов на минулих вихідних у всіх районах міста.

Як повідомили в Департаменті комунального господарства, в ньому взяли участь майже 6,5 тис. чоловік, у тому числі 427 залучених працівників, а також співробітники комунальних підприємств міста. Прибирали і вивозили сміття за допомогою техніки, всього на прибиранні працював 131 автомобіль і трактор.

Під час суботника прибрали і вивезли 334 куб. м сміття, привели до ладу 223 га території, а також виконали кронування дерев, поточний ремонт доріг, очищення опор від наклейок.

Зокрема, в Орджонікідзевському районі прибирання території проходило 13 і 14 березня. У заходах взяли участь 319 чоловік, які працювали в сквері по вул. 17-го Партз'їзду, вул. 3-го Інтернаціоналу, вул. Миру, вул. Роганській, вул. Луї Пастера, вул. П'ятихатській, прибирали сміття і торішнє листя, очищали зелені зони вздовж вул. Старочугуївської та вул. Роганської. Всього за два дні було очищено 14 га території, в тому числі 7 га парків і скверів, зібрано і вивезено 44 куб. м сміття, гілок і листя, вивезено три звалища сміття, проведено санітарну обрізку 17 дерев, очищено від оголошень 42 опори.

У Жовтневому районі під час суботника була прибрана територія, яка прилягає до закладів освіти, ліквідоване одне несанкціоноване звалище по вул. Бульварній, очищено 15 га території, в тому числі 4 га парків і скверів, 0,5 га кладовищ, сім дворів, вивезено 80 куб. м сміття.

Друкувати
Останні новини