У лікарні №17 працює сучасне відділення невідкладної допомоги
20 січня 2022 14:03 Медицина
У лікарні №17 працює сучасне відділення невідкладної допомоги У Харківській міській клінічній багатопрофільній лікарні №17 працює сучасне відділення екстреної невідкладної медичної допомоги.

Відділення, розраховане на 21 пацієнта, відкрили 4 січня цього року. Там надають допомогу людям, які потребують екстреної невідкладної медичної допомоги. Наприклад, з інфарктом, кровотечею, переломом, гострою хірургічною патологією.

Як повідомив сьогодні, 20 січня, журналістам завідувач відділення Сергій Белашов, реанімаційні ліжка оснащені апаратами ШВЛ та моніторами, щоб контролювати сатурацію, тиск, температуру тіла, електрокардіографію. Також у відділенні є ліжка тимчасового перебування, а також інфекційний бокс та операційна, де, наприклад, допомогу можуть отримати пацієнти з відкритими переломами та ранами.

«Швидка» заїжджає до нас у відділення, і пацієнт, залежно від ситуації, потрапляє або в операційну, або проходить інтенсивну терапію на місці, і ми викликаємо вузькопрофільних фахівців для подальшого лікування та дообстеження», - пояснив Сергій Белашов.

Головний лікар Міської клінічної багатопрофільної лікарні №17 Дмитро Черепов повідомив, що можливості лікарні розширюють. Зокрема, для нового діагностичного відділення планують придбати ангіограф та магнітно-резонансний томограф. Також у медустанові вже працюють сучасний комп'ютерний томограф, встановлений у рамках програми «Велике будівництво», та рентген-апарат, кошти на який було виділено як субвенцію з держбюджету, з бюджету міської територіальної громади та самої медустанови.

«У нас багатопрофільна лікарня. Діагностичну допомогу надають хворим у різних напрямах – ортопедія, травматологія, хірургія, медицина невідкладних станів, терапевтичний напрям, який наразі займається лікуванням ковідних хворих», - повідомив Дмитро Черепов.


Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини