У Ленінському районі знизилася кількість відключень води та тепла
04 червня 2015 15:29 ЖКГ
У Ленінському районі знизилася кількість відключень води та тепла Кількість відключень систем гарячого, холодного водопостачання та центрального опалення за період опалювального сезону 2014-2015 років в Ленінському районі знизилася.

Про це сьогодні, 4 червня, на засіданні районного штабу з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років повідомив начальник управління з контролю обслуговування житлового фонду КП «Жилкомсервіс» Олексій Богач.

За його словами, кількість відключень систем центрального опалення минулого опалювального сезону знизилася на 43% (у 2013-2014 опалювальному році було 44 випадки). Цього року відзначалося повторне відключення з кратністю чотири рази на вул. Червоноармійській, 8/10а, двічі - в будинку на вул. Слов'янській, 6. Рідше стали відключати в районі гарячу і холодну воду. У порівнянні з опалювальним сезоном 2013-2014 років, коли було зафіксовано 100 відключень води, цієї зими їх число знизилося приблизно на 30%.

Зараз в районі зайняті підготовкою цих та інших систем до зими. Представники комунальних підприємств спільно з керівництвом міста займаються підготовкою внутрішньобудинкових мереж, покрівель, прибудинкових територій, внутрішньоквартальних доріг і зовнішнього освітлення.

Перший заступник Харківського міського голови Андрій Парамонов підкреслив, що всі роботи виконуються поетапно, і динаміка підготовки стає краще. Зокрема, в місті стали швидше ліквідувати аварії на мережах, а кількість підготовлених до зими будинків випереджає графіки.

«Ми знаємо, де у нас є проблеми, і вкладаємо кошти в їхнє рішення. Є план, який ми повинні поетапно виконати. Нам потрібна не статистика, а реальна підготовка. Крім того, зараз місто входить в літо, буде спекотна погода, відповідно, люди включать кондиціонери, і це дасть навантаження на системи електропостачання. Тому в кожному районі повинні бути до цього готові і цьому питанню буде приділено належну увагу», - підкреслив Андрій Парамонов.

Зазначимо, що всього в Ленінському районі 1 тис. 25 житлових будинків. На їх підготовку до нового опалювального сезону виділено близько 4 млн грн.

Друкувати
Останні новини