У Ленінському районі відзначили День соціального працівника
30 жовтня 2015 13:43 Місто
У Ленінському районі відзначили День соціального працівника Нагородження кращих соціальних працівників відбулося сьогодні, 30 жовтня, в Адміністрації Ленінського району.

З професійним святом присутніх співробітників територіальних центрів, районних управлінь праці та соцільного захисту, Пенсійного фонду, обласного пансіонату ветеранів праці привітав голова районної адміністрації Максим Мусєєв. Він зазначив, що соціальна сфера потребує особливої ​​підтримки, а її співробітники - в гідній їх важкій праці заробітній платі.

«Завдяки вам, вашій роботі, досвіду, знанням і сильним нервам тисячі людей відчувають, що не кинуті і завжди можуть отримати консультацію і необхідну допомогу. Я щиро хочу, щоб вашу праця цінували, щоб у вас були хороші умови для роботи і гідна матеріальна підтримка. Я звертаюся з вашими проблемами до міністра соціального захисту і думаю, що, працюючи з вами єдиною командою, нам вдасться їх вирішити», - зазначив Максим Мусєєв.

Від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса він побажав усім сімейного благополуччя, тепла та вручив кращим працівникам соціальної сфери Почесні грамоти Харківської міської ради, Грамоти Адміністрації Ленінського району та Подяки голови райойнной адміністрації.

Подарунком для жінок також стали квитки на спектакль Харківського академічного театру музичної комедії.

Зазначимо, що День працівника соціальної сфери відзначається в Україні щорічно в першу неділю листопада.

Друкувати
Останні новини