У Ленінському районі відкрили новорічну ялинку
19 грудня 2014 14:48 Культура
У Ленінському районі відкрили новорічну ялинку Музичну новорічну ялинку відкрили сьогодні, 19 грудня, на території Центру дитячої та юнацької творчості №5 (вул. Карла Маркса, 15).

Прикрасили ялинку іграшками, які виготовили школярі району. З нагоди Дня Святого Миколая та майбутніх новорічних свят для дітей, які першими побували біля новорічної ялинки району, провели коцерт. Пісенні та танцювальні номери підготували учні Центру дитячої та юнацької творчості №5.

З Днем святого Миколая та наступаючими новорічними святами школярів від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса привітав голова Адміністрації Ленінського району Максим Мусєєв. А переможці та лауреати конкурсу на кращу новорічну іграшку отримали грамоти районної адміністрації.

Як зазначив Максим Мусєєв, також сьогодні в гімназії №152 провели передноворічний концерт для 70 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Нагадаємо, що ялинку, яка крутиться навколо своєї осі, виготовили близько 30 років тому на одному з підприємств, але приблизно через 10 років її перестали встановлювати на Новий рік, і вона була загублена. Торік у Центрі дитячої та юнацької творчості №5 виявили втрачений механізм. Його повністю відремонтували і відновили 7-метрову ялинку, яка тепер обертається, а у цей час з динаміків звучать новорічні пісні.


Друкувати
Останні новини