У Ленінському районі пройшов фестиваль «Покуть»
16 жовтня 2015 14:21 Суспільство
У Ленінському районі пройшов фестиваль «Покуть» VII Фестиваль традиційного мистецтва Слобожанщини «Покуть» пройшов сьогодні, 16 жовтня, в Центральному будинку науки і техніки Південної залізниці.

Фестиваль, у якому взяли участь 250 сімей, пройшов у чотирьох номінаціях: «Родинні свята та обряди», «Родинні страви», «Щедрість рідної землі» і «Подорож українським фольклором». Школярі, дошкільнята та їхні батьки підготували для фестиваля свої улюблені страви. Також учасники заходу поділилися з гостями «Покуті» своїми сімейними переказами, розповіли про обряди і традиції, яких дотримувалися ще їхні предки.

Крім того, в холі Будинку науки і техніки пройшла виставка осінніх букетів і композицій, а в актовому залі відбувся концерт за участю фольклорних колективів.

Як повідомив голова Адміністрації Ленінського району Максим Мусєєв, мета проведення «Покуті» - збереження народних традицій і звичаїв, які повинні почитати всі покоління. За його словами, у фестивалі традиційно беруть участь всі навчальні заклади району. І дуже важливо те, що фестиваль - сімейний, і його учасники можуть багато чому один у одного навчитися.

У кожній номінації фестивалю журі обрало переможця, всі вони отримали призи та подарунки.

Друкувати
Останні новини