У Ленінському районі проходят Малі Олімпійські ігри
18 лютого 2015 13:43 Спорт
У Ленінському районі проходят Малі Олімпійські ігри Відкриття VIII Малих Олімпійських ігор відбулося сьогодні, 18 лютого, в Ленінському районі, у СК «Локомотив».

У першому, шкільному, етапі ігор взяли участь 2 тис. 249 учнів 3-8 класів. За підсумками цих ігор в другому, районному, етапі за перемогу будуть боротися 528 школярів, 33 команди із загальноосвітніх закладів району. В рамках Малих Олімпійських ігор пройдуть змагання з плавання, футболу, легкої атлетики. Також школярі позмагаються у різних спортивних естафетах та вікторинах на тему «Історія Олімпійського руху».

У відкритті змагань взяв участь голова Адміністрації Ленінського району Максим Мусєєв, який зазначив, що за роки проведення Малих Олімпійських ігор в них взяли участь більше 15 тис. учнів району.

Також Максим Мусєєв підкреслив, що Олімпійські ігри отримують все більшу популярність не тільки серед учнів, а й серед їхніх батьків та педагогів, а команди з кожним роком стають все сильнішими. Тому, зазначив глава райадміністрації, завдяки цій традиції у міста є всі шанси виховати безліч майбутніх олімпійських чемпіонів.

Зазначимо, що II етап проходитиме в лютому-березні. Змагання в Ленінському районі пройдуть на базі гімназій №13 та 86, а також у басейні СК «Локомотив».

Друкувати
Останні новини