У Ленінському районі останній дзвоник пролунав для 800 випускників
29 травня 2015 16:24 Освіта
У Ленінському районі останній дзвоник пролунав для 800 випускників Останній дзвоник пролунав сьогодні, 29 травня, для 802 випускників усіх загальноосвітніх закладів Ленінського району.

Цього року школи Ленінського району закінчили 366 учнів 9-х класів і 436 учнів 11-х класів.

Святкову лінійку в районних школах відвідав голова Адміністрації Ленінського району Максим Мусєєв, який зачитав вітальне звернення Харківського міського голови Геннадія Кернеса до всіх випускників. «З цього дня успіх залежить від вашої активної життєвої позиції, працьовитості та впевненості у своїх силах. Рухайтеся вперед! Але завжди пам'ятайте і цінуєте тих, хто вклав у вас знання і душу, передаючи свій життєвий досвід, - вчителів і люблячих батьків», - сказано в привітанні міського голови.

Традиційно на урочистих лінійках були підведені підсумки участі школярів в учнівських олімпіадах, турнірах і конкурсах. Максим Мусєєв вручив сертифікати на отримання стипендій 110 кращим учням району - переможцям і призерам учнівських олімпіад, творчих конкурсів та спортивних змагань. «Надалі потрібно прагнути до того, щоб в кожній школі рівень знань учнів був вартий високих нагород», - зазначив голова райадміністрації.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини