У «КВПВ» створили альпійську гірку для емоційного відпочинку робітників
04 жовтня 2022 09:09 Суспільство
У «КВПВ» створили альпійську гірку для емоційного відпочинку робітників На території КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» було облаштовано альпійську гірку для емоційного відпочинку працівників підприємства.

Як повідомили у КП «КВПВ», виклали композицію декоративним камінням, між ним висадили різноманітні рослини та квіти. До композиції додали невеличку криницю, садову фігуру у вигляді собаки, що символізує охорону і захищеність, та на високій жердині облаштували декоративне гніздо лелек - символ любові до рідної землі і оберіг родинного затишку.

«Щодня працівники КП «КВПВ» виконують важку і дуже потрібну для міста роботу - вивозять тверді побутові відходи з вулиць і дворів Харкова. Наші працівники, як і всі люди, потребують психологічного та емоційного розвантаження. Альпійська гірка створена саме для такого розвантаження та повністю виконує своє призначення. Адже не тільки роботою живуть працівники», - пояснив мету створення композиції директор підприємства Олексій Артикуленко.

За його словами, всі роботи з облаштування альпійської гірки були виконані підприємством самостійно, працівники з задоволенням взяли в цьому участь, а тепер старанно доглядають за нею, додаючи до композиції нові цікаві деталі.

«Серед тих, хто працював над місцем відпочинку КП «КВПВ», хотілося б виділити Людмилу Білоус, Ніну Мальцеву, Андрія Костянтинова та Ларису Глушач. Завдяки їхній праці композиція вийшла дуже привабливою, стильною та тематично завершеною», - зазначив Олексій Артикуленко.

Зазначимо, на КП «КВПВ» постійно дбають про посилення соціального захисту своїх працівників. Зокрема, на підприємстві працює їдальня, де працівникам надається безкоштовне харчування. Крім того, працює відомчий автобус, який доставляє працівників підприємства на роботу та з роботи відповідно до маршруту.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини