У КП «Харківводоканал» провели засідання Науково-технічної ради
18 лютого 2021 12:49 ЖКГ
У КП «Харківводоканал» провели засідання Науково-технічної ради Під керівництвом першого заступника Генерального директора КП «Харківводоканал» Олександра Коваленко відбулося засідання Науково-технічної ради підприємства.

В рамках засідання пройшли вибори вченого секретаря Науково-технічної ради КП «Харківводоканал», за результатами яких на цю посаду одноголосно було обрано Олега Степанова - заступника директора Департаменту з інвестиційної політики, науки та інновацій.

Зазначимо, що в заході взяли участь директори комплексів і департаментів, а також начальники управлінь та провідні фахівці КП «Харківводоканал». Крім того, в режимі онлайн до них долучилися представники вишів і науково-дослідних інститутів, які входять до складу Науково-технічної ради.

В ході засідання співробітники підприємства відзвітували про реалізацію плану науково-дослідних робіт за минулий рік, а також презентували план, який буде реалізований у 2021 році. За словами начальника відділу науки і інновацій Департаменту з інвестиційної політики, науки та інновацій Миколи Гороха, всі чотири науково-дослідні роботи, які були поставлені в план на 2020 рік, підприємство виконало.

Як повідомив заступник генерального директора - директор Департаменту збуту КП «Харківводоканал» Тарас Грущак, за підсумками засідання також було прийнято рішення затвердити Порядок встановлення критеріїв розміру додаткової плати за скид понаднормативних забруднень стічних вод підприємств, який був розроблений на підставі рекомендацій Харківського національного університету будівництва і архітектури .

Крім того, в рамках заходу присутнім презентували план підвищення ефективності діяльності підприємства КП «Харківводоканал», який був розроблений в рамках реалізації проекту «Розвиток міської інфраструктури-2» за рахунок коштів Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини