У Комінтернівському районі відкриється творча майстерня для фотографів
14 жовтня 2013 14:05
У Комінтернівському районі відкриється творча майстерня для фотографів Творча майстерня для майбутніх фотографів і операторів відкриється 18 жовтня в Центральній бібліотеці ім. І. С. Тургенєва (вул. Чорноморська, 3).

Як повідомили у відділі культури Комінтернівського району, майстерня відкривається в рамках проекту «Family ArtLab». Першою фотоапарати, відеокамери, комп'ютери для обробки зображень за програмою «Бібліоміст» отримала Центральна бібліотека ім. І. С. Тургенєва.

Відвідуючи творчу майстерню, можна буде навчитися користуватися сучасною цифровою технікою, обробляти фотографії і відео. Крім того, в ній будуть проходити майстер-класи від професійних фотографів, тренінги з програмного забезпечення, онлайн-консультації з мистецтва створення фото- та відео-контенту, фотокроси, конкурси та художні фотовиставки.

Також на сайті «Family ArtLab» і на сторінках у соцмережах всі бажаючі зможуть проглядати онлайн-уроки, читати повчальні статті, ділитися своїми фотографіями у фотогалереях, обговорювати на форумах все, що пов'язано з фотографією і відео.  

Записатися у творчу майстерню зможуть всі бажаючі, без обмежень за віком. 
Друкувати
Останні новини