У Комінтернівському районі нагородили переможців конкурсу «Благовіст»
16 квітня 2014 17:57
У Комінтернівському районі нагородили переможців конкурсу «Благовіст» Підведення підсумків та нагородження переможців I етапу конкурсу великоднього аранжування «Благовіст» серед дітей пільгових категорій пройшло 15 квітня в Адміністрації Комінтернівського району.
Метою конкурсу, який проводиться з нагоди святкування Великодня, організатори називають популяризацію національних традицій та обрядів українського народу, а також виявлення талановитих дітей, які демонструють практичні вміння з виготовлення великодніх композицій і виробів. 

У конкурсі взяли участь 56 робіт, серед яких були представлені малюнки, великодні кошики, настінні панно, вишивки, писанки тощо. 

Серед учасників конкурсу відзначилися учні харківських загальноосвітніх шкіл №20, 44, 60, 90, 91, 94, 95, 151, Харківської спеціалізованої школи №114, Харківської гімназії №82, Харківського технічного ліцею №173, вихованці ясел-садка №160 та Центру дитячої та юнацької творчості №4. За підсумками конкурсу всі учасники були нагороджені дипломами та подарунками. 

Роботи переможців будуть надіслані для участі у II етапі конкурсу, який пройде в Харківському національному педагогічному університеті ім. Г.С. Сковороди.
Друкувати
Останні новини