У Київському районі привітали воїнів-афганців
08 лютого 2014 12:18
У Київському районі привітали воїнів-афганців Урочистості з нагоди 25-річчя виведення військ колишнього СРСР з території Республіки Афганістан відбулися 7 лютого у Київському районі. В ході заходу низці учасників бойових дій, представникам сімей загиблих, а також активістам афганського руху були вручені Почесні грамоти виконавчого комітету Харківської міської ради, Адміністрації Київського району, Подяки Харківського міського голови.

У великому залі Національного аерокосмічного університету ім. М. Жуковського учасників бойових дій та членів їх сімей привітали депутати міської ради, представники керівництва міста та області.

«Зараз у Харкові проводяться заходи, які приурочені до Року учасників бойових дій на території інших держав. Ми повинні вшановувати пам'ять загиблих, славити й пам'ятати героїв, які живуть серед нас. Я насамперед хочу побажати мирного неба над головою і спокою в нашому місті і в наших будинках», - підкреслив депутат міської ради Габріел Михайлов. Він вручив воїнам-афганцям почесні нагороди та фотоальбоми з унікальними фотографіями військового Харкова.

У свою чергу голова Київської районної організації ветеранів Афганістану Сергій Лагутін подякував почесним гостям за підтримку та вручив медалі «25 років виведення радянських військ з Афганістану» депутатам міської ради Євгену Савіну, Тетяні Поздєєвій, Габриелу Михайлову, Борису Бароніну, Віктору Кітаніну, заступникові голови Адміністрації Київського району Ігорю Семенку, директору КП «Жилкомсервіс» Олександру Яковлєву, директору КП «Харківміськліфт» Анатолію Кандаурову.

Захід завершився святковим концертом.
Друкувати
Останні новини