У Києві презентують харківські проекти про Словенію
17 листопада 2014 16:20 Культура
У Києві презентують харківські проекти про Словенію Центр сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр» представить виставкові проекти «Slovenia/ART scanning» та «Photoarchive» у національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький арсенал» у Києві.

Проекти «Slovenia / ART scanning» і «Photoarchive» презентують у рамках IX Форуму сучасного мистецтва «ART-KYIV Contemporary 2014». 

Як повідомили організатори, за час презентації проектів в «ЄрмиловЦентрі» експозиції і зустрічі з художниками відвідали 5 тис. чоловік. Тепер їх зможуть побачити кияни та гості столиці. Відвідати виставки можна буде з 19 листопада. 

Нагадаємо, що виставки «Photoarchive» і «Slovenia/ART scanning» презентували в Харкові з 26 вересня по 19 жовтня. Автори робіт Роман Мінін, Олексій Яловега, Олег Винник-Штеп і Владислав Бондаренко представили роботи, що розповідають про стародавню архітектуру країни (проект «Photoarchive») та сучасну Словенію (проект «Slovenia/ART scanning»). Ініціатором проведення виставок стало Почесне консульство Республіки Словенія в Харкові.

Друкувати
Останні новини