У Холодогорском районі вшанували пам'ять загиблих в роки війни
05 травня 2017 15:21 Місто
У Холодогорском районі вшанували пам'ять загиблих в роки війни Покладання квітів з нагоди 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулося сьогодні, 5 травня, до пам'ятника загиблим воїнам на міському кладовищі №8 (вул. Добродецького, 40-а) в Холодногірському районі.

Пам'ять загиблих воїнів прийшли вшанувати ветерани, представники Адміністрації Холодногірського району, депутати Харківської міської ради, представники підприємств і організацій, учні шкіл, жителі району.

Голова Адміністрації Холодногірського району Максим Мусєєв подякував ветеранам за мужність і героїзм, які вони проявили в роки війни: «Цей день став символом героїзму нашого народу, його незламної стійкості і незламності духу. Ми завжди пам'ятатимемо про подвиг ветеранів, які ціною власного життя заплатили за мирне небо над нашими головами і таку довгоочікувану Перемогу. Спасибі вам за терпіння і життєву мудрість, за приклад, який ви нам подаєте».

У мітингу-реквіємі також взяв участь духовий оркестр курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини