У Холодногірському районі відновлюють внутрішньобудинкові системи
14 квітня 2022 14:23 ЖКГ
У Холодногірському районі відновлюють внутрішньобудинкові системи Робітники Холодногірської дільниці управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» оперативно реагують на заявки містян.

Як повідомила сьогодні, 14 квітня, начальник дільниці Олена Фольверко, з початку війни у ​​місті виконують заявки на ремонт мереж у всіх будинках району, а також у будівлях соціальної сфери, дитячих садках та школах. Насамперед займаються прочисткою каналізаційних стоків, щоб не допустити підтоплення підвалів. Крім того, забезпечують водопостачання у зруйнованих або постраждалих від обстрілу будинках.

Загалом щодня виконується понад 15 заявок різного характеру та обсягу робіт, зокрема, усуваються аварійні ситуації на системах водопостачання та водовідведення, прочищаються закупорки на мережах.

«Сьогодні важко всім, а без води чи з порушеною системою каналізаційних стоків - ще складніше. Перепідключаємо мережі в квартирах, проводимо через інші під'їзди. Робимо все можливе, щоб полегшити проживання людей та створити комфортні умови», - наголосила Олена Фольверко.

На підприємстві повідомили, що минулої доби бригади Комплексу «Харківводопостачання» усунули шість пошкоджень на трубопроводах і упорядкували чотири оглядові колодязі. Крім того, щодня робітники виконують понад 55 заявок на прочистку зовнішніх каналізаційних мереж.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини