У Холодногірському районі перевіряли документи у вуличних торговців
24 червня 2016 16:47 Економіка
У Холодногірському районі перевіряли документи у вуличних торговців Рейд з виявлення несанкціонованої торгівлі пройшов сьогодні, 24 червня, у Холодногірському районі.

Як повідомив начальник відділу підприємництва та споживчого ринку райадміністрації Володимир Рой, незаконна торгівля ведеться, в основному, біля станцій метро «Холодна Гора», «Центральний ринок», «Південний вокзал». За його словами, на Центральному ринку райадміністрація спільно з поліцією проводила рейди щодня, і це допомогло.

«Коли ми щодня проводимо рейди, торговців без документів стає менше. Так нам вдалося виправити ситуацію біля Центрального ринку. Проблема не в бабусях, які виходять торгувати зеленню, щоб заробити мінімум, просто біля цієї самої бабусі стають підприємці з лотками, столами, які закуповують продукти на базах, а потім продають, не маючи дозволу та документів. Якраз бабусі можуть торгувати на ринку «Казка» на Холодній Горі. Також у нас є соціальні місця на Центральному ринку», - повідомив Володимир Рой.

Стихійна торгівля - вічна проблема Привокзальної площі. Сьогодні у торгуючих хот-догами, пиріжками та напоями перевіряли документи, і більшість продавців не змогли їх надати, посилаючись на те, що вони у керівників торговельних точок. Але були й винятки - дозвільні документи виявилися у продавців квасом, які торгують на площі, з боку Головпоштамту.

«Кілька разів на тиждень ми перевіряємо торговців біля воказалу. Тут торгують ковбасою і овочами «з землі». До нас регулярно надходять скарги від жителів, тому що це не тільки суперечить санітарним нормам, а й самі торговці заважають людям, займаючи проходи до метро», - сказав Володимир Рой.

Він зазначив, що у підприємця повинні бути картка обліку, санітарна книжка, посвідчення, свідоцтво про сплату єдиного податку. Володимир Рой звернувся до покупців з проханням перевіряти документи у продавців і зазначив, що всі порушники повинні нести адміністративну відповідальність.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини