У Харкові затверджено план новорічних і різдвяних заходів
11 грудня 2017 11:53 Місто
У Харкові затверджено план новорічних і різдвяних заходів Затверджено План основних заходів з нагоди святкування Нового, 2018 року, різдвяних свят та організації відпочинку дітей у дні зимових шкільних канікул.

Відповідне розпорядження підписав Харківський міський голова Геннадій Кернес.

Згідно з документом, 19 грудня на пл. Свободи відбудеться відкриття головної ялинки міста (початок - о 17:00). 31 грудня харків'ян запрошують на площу зустріти Новий рік. Святкова програма проходитиме з 23:00 до 2:00 1 січня.

Також 19 грудня в Центральному парку культури і відпочинку імені Горького, Харківському муниципальному  культурному центрі, палацах дитячої та юнацької творчості, школах мистецтв, бібліотеках пройдуть дитячі свята з нагоди Дня Святого Миколая.

З 22 грудня серію новорічних вистав для дітей відкриють у Харківському театрі музичної комедії, а з 25 грудня - у Харківському національному академічному театрі опери та балету імені М. В. Лисенка.

23 грудня відбудеться відкриття ялинки в Центральному парку культури і відпочинку імені Горького. Для відвідувачів парку підготували безліч святкових заходів з нагоди святкування Нового року, Різдва Христового, а також дитячі розважальні програми на час зимових канікул.

Крім того, в районах міста пройдуть дитячі майстер-класи, спортивні турніри, фестивалі та книжкові виставки.

З повним планом заходів можна ознайомитися тут.

Друкувати
Останні новини