У Харкові замінили понад 60 кілометрів внутрішньобудинкових мереж
22 грудня 2017 16:52 ЖКГ
У Харкові замінили понад 60 кілометрів внутрішньобудинкових мереж Понад 60 км внутрішньобудинкових мереж холодного водопостачання та водовідведення замінили бригади КП «Харківводоканал» у 2017 році.

Як повідомив сьогодні, 22 грудня, начальник управління внутрішньобудинкових мереж Комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» Валерій Харлан, у чотирьох районах міста вже виконаний весь обсяг робіт з заміни внутрішньобудинкових мереж на поточний рік.

Так, у Шевченківському, Немишлянському, Московському і Новобаварському районах комунальники почали роботи, заплановані на 2018 рік. Дві третини робіт проводяться за рахунок коштів міського бюджету, а одна третина - за рахунок власних коштів підприємства. За його словами, в 2016 році було замінено близько 57 км труб, у 2015 - понад 53 км, а в 2014 - 32 км.

«Великі обсяги робіт ми почали виконувати з 2015 року, і з кожним роком вони нарощуються. Але це не означає, що ремонт був проведений абсолютно у всіх будинках і, природно, роботи з заміни труб триватимуть», - зазначив Валерій Харлан.

У 2018 році «Харківводоканал» планує провести ремонтні роботи в 735 будинках і замінити близько 65 км труб на внутрішньобудинкових мережах холодного водопостачання та водовідведення.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини