У Харкові за тиждень усунули 32 пошкодження на водоводах
30 травня 2022 11:17 ЖКГ
У Харкові за тиждень усунули 32 пошкодження на водоводах Бригади Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» за минулий тиждень усунули на водоводах 32 аварійні ситуації.
Як повідомили в КП «Харківводоканал», також ремонтники привели до ладу 57 оглядових колодязів на трубопроводах холодної води із заміною запірно-регулюючої арматури і капітально відремонтували 14 водорозбірних колонок.

Зокрема вчора, 29 травня, бригади аварійно-відновлювальних робіт ліквідували п'ять поривів на водоводах і привели до ладу п'ять оглядових колодязів. Сьогодні ремонтники взяли у роботу вісім пошкоджених ділянок трубопроводів холодного водопостачання.

Крім того, на підприємстві нагадали, що лабораторія санітарно-епідеміологічного контролю щоденно досліджує якість води, яка, за їхніми даними, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам.

Для оперативної роботи бригад аварійно-відновлювальних робіт харків'ян просять детальніше повідомляти про виток води, вказуючи місце витоку, точну адресу та номер телефону заявника для уточнення. Інформацію приймають за тел.: 15-33.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини