У Харкові встановили півсотні дитячих та спортивних майданчиків
10 липня 2020 09:28 ЖКГ
У Харкові встановили півсотні дитячих та спортивних майданчиків 31 дитячий ігровий і 20 спортивних майданчиків встановили у Харкові цього року.

Так, 9 липня новий ігровий комплекс з гіркою, балансиром, гойдалками і пісочницею з'явився у дворі багатоповерхівки по вул. Познанській, 12 (Московський район). З таким проханням жителі двору раніше звернулися до Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Пізніше для них встановлять нову фітнес-станцію.

Як повідомив начальник відділу з обслуговування дитячих і спортивних майданчиків КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» Артем Кравченко, загалом цього року планується встановити 203 дитячих та 70 спортивних майданчиків.

«Дитячі майданчики є різної комплектації. Малі комплекти - це гірка, балансир і подвійні гойдалки, ще менші - це подвійні гойдалки і балансир. Формуємо майданчик залежно від площі двору. Якщо великий - ставимо комплекс побільше і до нього можемо додати маленький. Якщо маленький, як на вул. Познанській, ставимо три елементи і пісочницю», - розповів Артем Кравченко.

Крім того, за його словами, починаючи з весни, комунальники ремонтують раніше встановлені ігрові та спортивні форми, а також фарбують їх. Загалом були виконані 2400 заявок жителів з 2700, що надійшли. З проханням полагодити майданчик і привести його до ладу можна звернутися до інформаційно-диспетчерської служби «15-62» або в КП «Жилкомсервіс».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини