У Харкові встановили близько 7 тисяч теплових лічильників
13 травня 2020 18:55 ЖКГ
У Харкові встановили близько 7 тисяч теплових лічильників Близько 7 тис. приладів обліку теплової енергії встановили у багатоквартирних житлових будинках Харкова.

Про це сьогодні, 13 травня, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради повідомив директор Департаменту комунального господарства Олексій Богач. За його словами, це становить 94% загальної потреби.

Крім того, директор департаменту повідомив, що в 2019 році в Харкові були виконані заходи з енергозбереження на суму близько 182 млн грн. Завдяки цьому річна економія природного газу для КП «Харківські теплові мережі» склала 0,7 млн ​​куб. м, а КП «Харківводоканал» вдалося заощадити близько 7 млн ​​кВт.год електроенергії.

Також Олексій Богач повідомив, що КП «Харківводоканал» виконало всі необхідні заходи для забезпечення надійної роботи водопровідних і каналізаційних споруд і якісного водопостачання Харкова. «Було замінено 24 км мереж, і це тільки в зимовий час. Також в період зимової експлуатації підприємство замінило 190 водопровідних вводів у будинки», - повідомив Олексій Богач.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини