У Харкові вперше за багато років висадили тюльпани
24 квітня 2018 11:55 ЖКГ
У Харкові вперше за багато років висадили тюльпани Близько 60 тис. тюльпанів різних кольорів посадили за флагштоком на пр. Незалежності, квіткове поле простяглося до пам'ятника Засновникам Харкова.

Як повідомив сьогодні, 24 квітня, заступник директора СКП «Харківзеленбуд» Андрій Дронь, тюльпани посадили минулої осені, і до 9 Травня рожеві, жовті, червоні, фіолетові квіти повинні розпуститися.

Андрій Дронь повідомив, що тюльпани в місті не садили вже близько 30 років, і для старту відновлення традиції вибрали пам'ятник Засновникам Харкова. За квітами, як і газоном, на якому вони ростуть, будуть доглядати, підстригати. Крім того, в цьому місці встановили систему автоматичного поливу. Наступної осені тюльпани планують посадити і на інших вулицях.

А цього року Харків прикрашають також гіацинти, крокуси, віоли і безліч інших квітів.

«Гіацинти висадили на клумбах біля кінотеатру імені Довженка, на вулиці Новгородській - там трохи менше сонця, тому квіти зацвітуть трохи пізніше. На нижній частині Університетської гірки з'являться повітряні, білі крокуси. Крім того, оформили квітники біля оперного театру, пам'ятника Тарасу Шевченку. Зараз йде садіння квітів у Молодіжному парку, готуємо квітники до Дня Перемоги на меморіальних комплексах», - повідомив Андрій Дронь.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини