У Харкові визначився переможець шкільної регбійний ліги
24 березня 2018 18:42 Спорт
У Харкові визначився переможець шкільної регбійний ліги Фінал Харківської шкільної регбійної ліги відбувся сьогодні, 24 березня, у Школі вищої спортивної майстерності.

Переможцем турніру стала команда гімназії №163. Друге місце посіли учні середньої школи села Пономаренки Харківської области, третє - спортсмени зі школи №77.
 
Як повідомив віце-президент Української федерації регбіліг, головний тренер збірної України з регбі Геннадій Веприк, цей турнір щорічний і проводиться в Харкові вже вшосте. Всім фіналістам ліги вручили кубки, дипломи, сертифікати на відвідування дельфінарію «Немо». Всього в турнірі взяли участь близько 500 школярів.
 
Як зазначив перший віце-президент Української федерації регбіліг, депутат міської ради Габріел Михайлов, з року в рік діти показують все кращі результати. Цей вид спорту виходить на більш високий рівень. «За сім років розвитку цього виду спорту в Харкові ми провели 16 турнірів, в яких взяли участь понад 7 тис. дітей. Зараз в шкільній лізі беруть участь 18 команд. Ми хочемо збільшити їх до 50 команд», - сказав Габріел Михайлов.
 
Він зазначив, що в найближчих планах - провести фестиваль в Одесі, яка є родоначальником шкільних ліг.

За словами директора Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексія Чубарова, в останні роки в Харкові активно розвиваються шкільні ліги, оскільки це хороший спосіб залучити дітей до спорту. Зараз в місті налічується 11 шкільних ліг - з регбі, баскетболу, гандболу та інших видів спорту. У них беруть участь близько 12 тис. дітей.

Друкувати
Останні новини