У Харкові визначилися переможці кіберспорт-ліги
23 грудня 2021 13:27 Спорт
У Харкові визначилися переможці кіберспорт-ліги Фінальні ігри «Харківської кіберспорт-ліги» відбулися 22 грудня у ККЗ «Україна».

Гравці змагалися за звання найсильніших у чотирьох видах спорту – інтерактивних футболі, хокеї, єдиноборствах та баскетболі.

В інтерактивному баскетболі на фінальному етапі перемогу здобув Максим Головченко, друге місце посів Алекс Зечевич, а третє – Антон Іванов.

В інтерактивному хокеї чемпіоном став Максим Сукачов, срібним призером – Дмитро Ніколаєнко, а бронзовим – Сергій Родіонов.

У кіберєдиноборствах чемпіонський титул отримав Богдан Юрченко, а Віталій Скрипка та Данило Костюков посіли друге та третє місця відповідно.

У фінальних баталіях з інтерактивного футболу у першому півфіналі виграв Олег Швець, а у другому – Леонід Унанян, котрий і став чемпіоном.

Зазначимо, що змагання проходили на великому екрані розміром 8 на 5 метрів на спортивних симуляторах FIFA22, NHL22, NBA2K, UFC4 на платформі «PlayStation-5». Захід відбувся за підтримки Харківського міського голови Ігоря Терехова.


Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини