У Харкові виплачуватимуть допомогу переселенцям і встановлять додаткові пільги
30 червня 2021 10:49 Місто
У Харкові виплачуватимуть допомогу переселенцям і встановлять додаткові пільги Переселенці, які живуть у Харкові і працюють в комунальних установах, зможуть отримувати матеріальну допомогу.

Про це на засіданні постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів Харківської міськради повідомила заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.

За її словами, в діючих міських програмах позначений перелік осіб, які мають право на матеріальну допомогу. Зокрема, це жителі Харкова, які опинилися в складних життєвих обставинах.

«Я пропоную доповнити перелік осіб та внести туди переселенців, які працюють в комунальних установах і на комунальних підприємствах нашого міста. Тоді вони зможуть отримувати матеріальну допомогу з міського бюджету. Раніше такої можливості у них не було. Серед них є ті, хто вже купив житло або зареєструвався у родичів. Тому вони є жителями Харкова - адаптованими членами територіальної громади», - зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

За її словами, в Харкові проживають 90 тис. переселенців.

Голова комісії, перший заступник Харківського міського голови Олександр Новак підкреслив, що депутати повинні підтримати це рішення. «Ці люди заслуговують на нашу підтримку. Адже 90 тисяч осіб - це велике число. За чисельністю, це фактично середнє місто в Україні», - зазначив Олександр Новак.

Також члени комісії підтримали проєкт рішення про встановлення пільги на житлово-комунальні послуги для працівників міського електротранспорту, а також про забезпечення пільгового проїзду окремим категоріям громадян не тільки в міськелектротранспорті (метрополітен, трамвай, тролейбус), але і у міських автобусах. За словами Світлани Горбунової-Рубан, перевізники зможуть отримувати компенсацію з бюджету територіальної громади Харкова, як тільки у них запрацює система обліку пасажиропотоку.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини