У Харкові відзначили День пам'яті жертв Голодомору
24 листопада 2018 19:25 Суспільство
У Харкові відзначили День пам'яті жертв Голодомору Заходи, присвячені Дню пам'яті жертв Голодомору, відбулися сьогодні, 24 листопада, в Харкові.

У Молодіжному парку пройшла поминальна служба за загиблими та покладання квітів до Хреста жертвам голодоморів. Вшанувати пам'ять померлих в голодні роки прийшли заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан, представники обласних органів влади, громадських організацій, ректори вишів, військовослужбовці, духовенство, студенти.

Після цього на пл. Свободи пройшла традиційна всеукраїнська акція пам'яті «Запали свічку», в якій взяли участь керівники міської та обласної влади, воїни АТО, курсанти, студенти, представники громадськості. Під час акції на площі виклали хрест зі свічок.

Довідка. День пам'яті жертв Голодомору - пам'ятний день в Україні, який припадає на четверту суботу листопада. У цей день о 16:00 щорічно проходить загальнонаціональна хвилина мовчання та акція «Запали свічку пам'яті», коли українці шанують пам'ять померлих, поставивши свічку біля пам'ятника жертвам голодоморів або на своєму підвіконні. 

Друкувати
Останні новини